Parlament Europejski

Zajmujemy się projektami inwestycyjnymi, badawczymi, badawczo - rozwojowymi, szkoleniowymi. Obsługujemy klientów działających niemal we wszystkich branżach
i sektorach
.

Obsługujemy 40% jednostek sektora nauki
w kraju.

Wybrane Projekty Instytut Geodezji i Kartografii

…infrastruktura informatyczna nauki krokiem w kolejne dziesięciolecie…

Instytut Geodezji i Kartografii, Warszawa

Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, działanie 2.3.

wartość uzyskanego dofinansowania: 7 075 106,00 zł


Stworzenie infrastruktury IT systemu OGNIWO - w ramach projektu „Rozwój cyfrowych zasobów geoinformacyjnych i ich udostępnianie w ramach Ogólnokrajowego Systemu Geoinformacji Naukowej Integrującego Wiedzę Geodezyjną – OGNIWO” - jest innowacyjną formą udostępniania ogólnokrajowych  zasobów cyfrowych. Odbiorcy z kraju i zagranicy za pomocą typowej przeglądarki WWW uzyskają dostęp do danych w systemie bibliotecznych, publikacji naukowych oraz baz geoinformacyjnych. Dostęp do innowacyjnego systemu mają wszyscy użytkownicy, tacy jak instytuty naukowe, placówki edukacyjne, przedsiębiorcy, w tym inwestorzy krajowi i zagraniczni, administracja publiczna oraz obywatele, na jednakowych określonych zasadach.

link do strony Projektu

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie dotyczące naszych usług?
Chcesz otrzymać dotację?

formularz kontaktowy
mapa dojazdu

 

Zdjęcie © Parlament Europejski – Dział Audiowizualny, pozostałe materiały © DGE Bruxelles Polska
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach analityczno-statystycznych. W dowolnym momencie możesz wyłączyć obsługę plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.