Parlament Europejski

Od 15 lat pomagamy naszym Klientom
w prowadzeniu działalności

W Polsce obsłużyliśmy już 280 podmiotów
i pozyskaliśmy 400 mln zł dotacji.

Obecnie zarządzamy projektami o łącznej wartości ponad 140 mln zł.

O DGE Bruxelles

DGE Bruxelles to międzynarodowa firma, która od 1996 roku na rynku europejskim świadczy usługi doradztwa biznesowego i finansowego koncentrując się na pozyskiwaniu finansowania dla projektów z dotacji unijnych i innych źródeł.

Doradzamy zarówno działającym już firmom, jak i nowopowstającym przedsiębiorstwom, instytutom badawczym, instytutom naukowym PAN, szkołom i uczelniom wyższym, zakładom opieki zdrowotnej, jednostkom samorządu terytorialnego i innym instytucjom publicznym oraz ich konsorcjom.

Nasza oferta jest kompleksowa – wyszukujemy optymalne źródła finansowania dla planowanych przedsięwzięć, pomagamy w przygotowaniu koncepcji projektu, opracowujemy dokumentację aplikacyjną, zarządzamy projektami dotowanymi i pomagamy w procesie ich rozliczania.

Podstawą naszego sukcesu jest zaangażowanie specjalistów, których wiedza i doświadczenie w połączeniu z indywidualnym podejściem i zrozumieniem potrzeb Klienta są gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług i skuteczności.

Chcemy, aby projekty, które pomagamy wdrożyć służyły wzmocnieniu pozycji naszych Klientów, a przez to przyczyniały się do poprawy innowacyjności, rozwoju przedsiębiorczości i wzrostu gospodarczego w naszym kraju.

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie dotyczące naszych usług?
Chcesz otrzymać dotację?

formularz kontaktowy
mapa dojazdu

 

Zdjęcie © Parlament Europejski – Dział Audiowizualny, pozostałe materiały © DGE Bruxelles Polska
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach analityczno-statystycznych. W dowolnym momencie możesz wyłączyć obsługę plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.