Parlament Europejski


Sieć franczyzowa DGE Bruxelles w Polsce to obecnie 9 biur franczyzowych.

Sieć franczyzowa DGE Bruxelles w Europie to 350 biur i 650 konsultantów i ekspertów.

Franczyza

Chcesz prowadzić samodzielnie firmę doradczą?
Rozpocznij z nami współpracę.

Jako właściciel nowego biura DGE Bruxelles, dzięki usługom i wsparciu oferowanym przez biuro centralne, będziesz mógł natychmiast rozpocząć swoją działalność na najwyższym, profesjonalnym poziomie.


FRANCZYZA to system sprzedaży towarów lub usług oparty na ścisłej współpracy pomiędzy prawnie i finansowo odrębnymi i niezależnymi przedsiębiorstwami - Franczyzodawcą i jego Franczyzobiorcami. Istota tego systemu polega na tym, że Franczyzodawca nadaje swoim poszczególnym Franczyzobiorcom prawo oraz nakłada na nich obowiązek prowadzenia działalności zgodnie z jego koncepcją. W ramach i na okres sporządzonej na piśmie umowy franchisingowej oraz w zamian za bezpośrednie lub pośrednie świadczenia finansowe, uprawnienie to upoważnia Franczyzobiorcę do korzystania z nazwy handlowej Franczyzodawcy, jego znaku towarowego, know-how, metod prowadzenia działalności gospodarczej, wiedzy technicznej, innych praw własności intelektualnej lub przemysłowej, a także do korzystania ze stałej pomocy handlowej i technicznej Franczyzodawcy.

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie dotyczące naszych usług?
Chcesz otrzymać dotację?

info@dge.pl
Tel. (+48) 602 381 464
Tel. (+48) 606 969 686

formularz kontaktowy
mapa dojazdu

 

Zdjęcie © Parlament Europejski – Dział Audiowizualny, pozostałe materiały © DGE Bruxelles Polska
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach analityczno-statystycznych. W dowolnym momencie możesz wyłączyć obsługę plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.